تبلیغات
حماسه 9دی
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

این وبلاگ، وبلاگی خبریست و در آن تنها واقعیات منعکس می شود. این وبلاگ در سال 89 با هدف مقابله با جنگ نرم و همچنین رسوایی بیشتر فتنه گران سال 88 و جریان انحرافی به وجود آمده کار خود را شروع کرد، که به امید خدا و یاری شما عزیزان بتوانیم این سنگر مجازی را به خوبی نگه داریم.
جستجو


مطالب پیشین
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب های مذهبی
کاربردی
ابر برچسب ها
    

        
            

چهارسال قبل، وقتی كاندیدای محبوبمان با ٢٤ میلیون رای رییس جمهور شد، سخت طالب آن بودیم كه شادی كنیم. دوست داشتیم به خیابان بیاییم و خستگی یك انتخابات داغ و پر تنش را از تن به در كنیم.
اما وقتی به خیابان آمدیم، جز آتش و دود و اعتراض چیزی ندیدیم. شیشه خیابانها را شكستید و به مردم و نظام تهمت زدید و همه قواعد سیاسی و انسانیت را زیرپا گذاشتید و ما "فقط" نظاره می كردیم.
آمدیم برای شادی دلهای دوستانمان "بوق" بزنیم؛ اما دیدیم كه بوق زدن به نماد اعتراض تبدیل شده. شادی رای آوردن كاندیدای محبوبمان را به زهر تبدیل كردید و در جلوی چشم ما، رای ما را "دروغ" خواندید...
این خاطرات در ذهنم رژه می روند وقتی می بینم شما را كه حالا، با شور و شعف وصف ناشدنی به خیابانها آمده اید. شاد هستید و بوق و سوت و كف می زنید.
ما فرصت شادی كردن را از شما نمی گیریم. این پیروزی گوارای وجودتان باد...
بغضم می گیرد وقتی یاد چهارسال قبل و مظلومیت نظام میفتم. حسرت آن روزها و شادی نكرده ی خود را نمی خورم؛ اما نمی توانم آه نكشم.
ما آه می كشیم اما شما خوشحال باشید... 


بعد نوشت: احسنت به نیروی انتظامی که به کسایی که اومدن توی خیابون نزدیک نشد و فضا رو خوب مدیریت کرد و اون ها تا تونستن رقصیدن و شعار دادن(حتی از آقای م م حمایت کردن و خلاصه کم نذاشتن)و 4ساعت هر کاری خواستم کردن و نیروی انتظامی آخر کار با بلندگو از همکاریشون تشکر کرد و خواست که برای تردد مردم کم کم اونجا رو ترک کنن و آخرین جمله فرمانده صحنه یه چیز تو این مایه ها بود:با تشکر از همکاریتون جشنتون خجسته باد.آفرین.این یعنی درس گرفتن از شکست. ما هم باید درس بگیریم...
منبع:وبلاگ علم سیاه
برچسب ها :
دروغ بودن تقلب ,  اعتراضات انتخابات 88 ,  توهین به نظام و انقلاب ,  شادی بعد از انتخابات ,  رقص و شادی بعد از انتخابات ,  پیروزی حسن روحانی در انتخابات 1392 , 

موضوع :
سیاسی , 


                              


انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با حضور نزدیک به ۷۳ درصدی مردم در پای صندوق رأی برگ زرین دیگری بر صفحات تاریخ پرافتخار ایران عزیز افزود و دکتر روحانی به عنوان هفتمین رئیس جمهور تاریخ جمهوری اسلامی ایران انتخاب گردید که به نوبه خود این موفقیت را به ایشان و حامیانشان ـ طیفی متشکل از اصلاح طلبان، میانه روها و اصولگرایان ـ و در کل ملت بزرگوار ایران تبریک می گویم.

بی تردید در جمهوری اسلامی و در انتخابات برد و باخت مطرح نیست و همه کسانی که کاندیدا می شوند و یا رأی می دهند برندگان و سرافرازان این عرصه سیاسی و ملی هستند. اما ذکر نکاتی به عنوان یافته های انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ضروری است که در ذیل بدان اشاره می گردد:


1.مردم فهیم و بصیر خالقان حماسه سیاسی و پیروز اصلی انتخابات

پر واضح است حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی در مرحله ی اول رأی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و مقوّم مشروعیت و مقبولیت این نظام است حال افراد به هر فرد از تشکل و گروهی رأی داده باشند مهم نیست و بلکه مهم حضور مردم است. واین می تواند بر اقتدار ایران در روابط بین المللی نیز تأثیر مثبت بگذارد.

2.«حماسه سیاسی» مُهر ابطال بر «جنبش سبز و شعار رأی من کو؟»

بی تردید یکی دیگر از دستاوردهای انتخابات اخیر اثبات حقانیت نظام و بی پایه واساس بودن دروغ بزرگ تقلب در انتخابات اخیر بود و در حقیقت انتخابات ریاست جمهوری یازدهم اثبات کرد که رهبری نظام و نهادهای مرتبط با انتخابات رأی مردم را همواره حق الناس دانسته و از آن به خوبی صیانت می کنند. لذا حضور مردم در پای صندوق رأی توهم جنبش سبز را به خاک سپرد. در همین زمینه به برخی از مطالب سایت ها و وبلاگهای فتنه و مخالف نظام اشاره می کنیم: شبکه اینترنتی بالاترین که از نقش‌آفرینان اصلی در فتنه سال ۸۸ بود ، نوشت: " گروه‌هایی که مدعی جنبش بودند با شرکت در انتخابات و پذیرش صحت و سلامت آن- آن هم با 976 هزار رأی که قابل جا به جایی بود [7/50 درصد آرای برنده انتخابات]- جنبش سبز را با دستان خود به خاک سپردند و دفن کردند." از سوی دیگر پایگاه اینترنتی خودنویس وابسته به اپوزیسیون معتقد است: " تحریم‌کنندگان انتخابات شکست سنگینی خوردند و با وجود تلاش و فعالیت آنان، مردم در ایران پای صندوق‌های رأی رفتند. البته به گفته هنریک ایبسن نروژی، اکثریت همواره اشتباه می‌کنند(!) با این وجود واقعیت این است که خط تحریم انتخابات شکست خورد."

خودنویس در مطلب دیگری نوشت: "حاکمیت اندکی هم زحمت به خود نداد که آرای جلیلی را بالا ببرد. اگر از مدتی پیشتر غبار اوهام خودانگیخته را می‌نشاندیم، روشن شده بود خیال این که رهبر در نظر دارد جلیلی را از صندوق بیرون بیاورد، صرفا پرداخته ذهن ما بوده است. در شمارش آرا حتی بخود زحمت ندادند که آرای جلیلی را اندکی بالاتر گزارش کنند."        
خودنویس اضافه می‌کند: " حماسه سیاسی که درباره انتخابات گفته شد، از جمله مهر پایان به جنبش سبز و شعار رأی من کو بود. با توجه به اینکه اکنون افکار عمومی و بخصوص رای‌دهندگان به آقای روحانی بر این باور هستند که در شمارش آرا تقلبی صورت نگرفته، این پرسش جدی مطرح شده که آیا ادعای مخالفین نظام برای تقلب در انتخابات چهارسال پیش صحیح بوده است؛ و چرا این‌بار مخالفین چنین ادعایی را مطرح نمی‌کنند؟"


درادامه مطلب بخوانید...

برچسب ها :
جنبش سبز ,  رای من کو ,  دروغگویی جنبش سبز ,  فتنه 88 ,  دروغ بزرگ تقلب ,  تقلب در انتخابات 92 ,  تقلب در انتخابات 88 , 

موضوع :
سیاسی , 

   

حماسه حضور مردم باطل السحربافته‌های دشمنان وحسودان شد/توصیه‌های مهم به رئیس جمهورمنتخب وآحاد ملت

          


حضرت آیت الله خامنه ای در این پیام با اشاره به حضور متراکم و خیره کننده ایرانیان مومن و غیور در صحنه حماسی انتخابات، این حضور عظیم را نشان دهنده رشد فزاینده سیاسی و پای فشردن بر مردمسالاری دینی صادقانه و باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان حسود خواندند و تأکید کردند: پیروزِ حقیقی انتخابات، ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمّم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.

متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران!

صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ی 24 خرداد، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاینده ی سیاسی و پای فشردن بر مردم سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما در پای صندوق های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و حسودان و طمع ورزان شد.

حماسه ی حضور شما پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست کردن این اعتماد و پیوند مقدس اند.

ایرانیِ مومن و غیور در انتخابات دیروز، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار، با زیبایی و چیره دستی هر چه تمام تر به تصویر کشید و کشور خود و منافع ملی خود و آینده پر تلاش و امیدوارانه خود را بیمه کرد.

پیروز حقیقی انتخابات دیروز ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.

اینجانب با خشوع و خاکساری در برابر لطف و رحمت خداوند حکیم و علیم، جبهه ی سپاس بر زمین می سایم و خود و شما را به ذکر و شکر و قدرشناسی این نعمت بزرگ فرا میخوانم و با سلام و عرض اخلاص به حضرت ولی اله الاعظم روحی فداه و تبریک به ملت عزیز و به رئیس جمهور منتخب جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ حسن روحانی نکاتی را به ایشان و همه آحاد ملت عرض میکنم:

1-اکنون که حماسه ی سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه ی بیست و چهارم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته های رقابت، باید جای خود را به همکاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته ی خود را به  دست آورند. هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار کند. نگذارید بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌های پلید خویش کنند. وحدت ملی و رفق و مدارا پشتوانه‌ ی امنیت کشور و خنثی کننده‌ ی ترفندهای دشمنان است.

2- رئیس جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌ ی ملت است. همه باید برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی که رئیس‌جمهور و همکاران وی در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان کمک و با آنان همکاری صمیمانه کنند.

3- اکنون پس از هفته‌ها گفتن و شنودن، نوبت کار و اقدام است. رئیس‌جمهور منتخب، تا روز پذیرش رسمی مسئولیت، دارای فرصت ارزشمندی است که شایسته است بیشترین بهره از آن برده شود و کارهائی که شروع مسئولیت خطیر ریاست جمهوری، بدان نیازمند است، بی درنگ آغاز گردد.

4- تحقق حماسه‌ ی انتخابات، بدون شرکت و رقابت و تلاش دیگر نامزدهای ریاست جمهوری امکان‌پذیر نبود. لازم میدانم از همه شخصیت های محترمی که پای در این میدان نهاده و با تلاش خستگی ناپذیر خود، صحنه ی مسابقه ئی شور انگیز را آفریدند، صمیمانه تشکر کنم و آنان را باز هم به نقش آفرینی در عرصه های گوناگون انقلاب و نظام اسلامی فرا بخوانم.

5- و نیز لازم میدانم از همه ی آحاد ملت که این بار نیز حادثه ای ماندگار خلق کردند، بویژه از حضرات مراجع معظّم و علمای اعلام و نخبگان دانشگاهی و سیاسی و فرهنگی که در ترغیب به مشارکت، نقش های ارزنده ایفا کردند، و نیز از دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا بویژه وزارت کشور و شورای محترم نگهبان که زحمات طاقت فرسای این هفته های پرکار را صبورانه تحمل کردند و با امانت کامل، این بار سنگین را به سرمنزل رساندند، و نیز از مأموران پر تلاشی که امنیت این پدیده ی حساس را در کشوری با این وسعت، تا اقصی نقاط آن، تضمین کردند و همچنین از همه ی دستگاههای همکار آنان، صمیمانه تشکر کنم و اجر وافر الهی را برای آنان مسألت نمایم.

6-لازم میدانم به شکل ویژه از رسانه ی ملی و دست اندرکاران محترم آن که شور انتخابات را رهین تلاش هنرمندانه و مبتکرانه ی خود ساختند و راوی صادق و صریح گرایش ها و اندیشه ها و هدفهای نامزدان ریاست جمهوری شدند و چگونگی دست بدست شدن قدرت در نظام جمهوری اسلامی را، به شکل آشکار در برابر چشم جهانیان گذاشتند، تشکری بسزا و بلیغ کرده، اجر و توفیق آنان را از خداوند مسألت نمایم.

در پایان بار دیگر با خشوع و ابتهال، نعمت های بزرگ الهی را سپاس گفته و با تکریم یاد امام بزرگوار و شهیدان و ایثارگران عالی مقام، آینده ئی هر چه بهتر را برای این کشور و این ملت آرزو و مسألت میکنم.

و السّلام علیکم و رحمه الله

سیّدعلی خامنه ای

25 خرداد ماه 1392