تبلیغات
حماسه 9دی
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

این وبلاگ، وبلاگی خبریست و در آن تنها واقعیات منعکس می شود. این وبلاگ در سال 89 با هدف مقابله با جنگ نرم و همچنین رسوایی بیشتر فتنه گران سال 88 و جریان انحرافی به وجود آمده کار خود را شروع کرد، که به امید خدا و یاری شما عزیزان بتوانیم این سنگر مجازی را به خوبی نگه داریم.
جستجو


مطالب پیشین
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب های مذهبی
کاربردی
ابر برچسب ها


1388- سفر احمدی نژاد به اصفهان1392 - سفر احمدی نژاد به اصفهان


تنها 4 سال ....

برچسب ها :
محبوبیت احمدی نژاد ,  احمدی نژاد در اصفهان , 

موضوع :
اخلاقی ,  سیاسی ,  تصویری , 
بازنشر

      
انقلاب مردم بحرین در اسفند 1389 با مظلومیت تمام شروع شد زیرا که مردم بحرین اکثریت شیعه هستند واین اصلا با سیاست های مستکبران همخوانی ندارد که یک انقلابی مثل انقلاب ایران به وجود آید. این انقلاب از سوی غرب نادیده گرفته شده و جهان نیز آن را به فراموشی سپرده است، انقلاب بحرین در سکوت کامل رسانه ها تا به کنون صدها تن شهید داده است اما این انقلاب همچنان پا برجاست و به دنبال هدف خود یعنی سرنگونی رژیم آل خلیفه ادامه خواهد داد.
با فرا رسیدن زمان برگزاری مسابقات فرمول1 در بحرین،مردم بحرین به اعتراضات خود افزودن و خواهان لغو این مسابقات شدند زیرا که رژیم آل خلیفه با برگزاری این مسابقات در پی آن بود که فضای کشورش را آرام و عادی به دنیا نشان دهد.
کلیپی نیز با همین موضوع وبا نام "فرمول خون" ساخته شد که پادکست مربوط به یکی از دوستان و ویدیوکلیپ آن ساخته شده توسط وبلاگ حماسه 9دی است.
                                          *برای پیروزی مردم بحرین دعا کنیم
*


کلیپ"blood formula"
این کلیپ را با چهار کیفیت می توانید دانلود کنید:کیفیت عالی/23mb/mp4 (سرور1)
      کیفیت عالی/42mb/mp4(سرور2)کیفیت خوب/mp4/14mb(سرور1)
    کیفیت خوب/mp4/14mb(سرور2)

کیفیت متوسط/mp4/7mb (سرور1)
      کیفیت متوسط/mp4/7mb (سرور2)

کیفیت پایین/3gp/5mb (سرور1)
      کیفیت پایین/3gp/5mb (سرور2)نسخه كامل شده
:

mp4/25mb

به صورت آنلاین ببینید، داغ داغ:                                   
[http://www.aparat.com/v/5c60084636ef8648f51220787d9905a9185975]تهیه شده در حماسه 9دی
برچسب ها :
فرمول 1 ,  انقلاب بحرین ,  فرمول خون ,  کشتار در بحرین ,  رژیم آل خلیفه ,  شیعه ,  مسابقات فرمول 1 ,  بحرین ,  دانلود کلیپ سیاسی ,  کلیپ ,  حماسه 9دی ,  فریدون اسرایی ,  آهنگ فریدن اسرایی ,  کلیپ تصویری فرمول خون ,  blood formula ,  furmula 1 ,  the blood formula ,  bahrain ,  دم صیغة ,  الفورمولا 1 ,  حرر فی الدم صیغة ,  الفورمولا 1 فیدیو ,  البحرین الثورة ,  جریمة قتل فی البحرین ,  download clip the blood formula ,  Murder in Bahrain ,  Bahrain Revolution ,  دانلود کلیپ , 

موضوع :
خودنویس ,  کلیپ ,  سیاسی , 
          

اظهارات پنجشنبه گذشته وزیر خارجه آمریكا، از اهمیت انتخابات ایران و پیش بینی وقوع یك حماسه حكایت می كند. جان كری در كمیته روابط خارجی سنا خواستار به تاخیر انداختن تصویب تحریم های جدید علیه ایران شد و گفت «وضعیت مذاكرات هسته ای با ایران ناامیدكننده است اما با توجه به انتخابات پیش روی ایران، باید در تصویب تحریم های مضاعف، صبور باشیم. دو ماه مانده تا انتخابات، ابهاماتی دیده می شود. من فكر می كنم زمان آن رسیده كه اندكی صبور باشیم. من فكر می كنم اینكه چه زمانی را برای بعضی اقدامات انتخاب كنیم، اهمیت حیاتی دارد. ما باید محتاطانه عمل كنیم. البته دولت موقعیت را كاملا رصد می كند. وزارت خارجه ترجیح می دهد زمان توسل به اقدامات جدید را با همكاری كنگره مشخص كند.»
خبرگزاری رویتر و آسوشیتدپرس همین گزارش مختصر را از سخنان جان كری منتشر كرده اند. سخنان وزیر خارجه آمریكا از یك سو اعتراف به شكست سیاست تحریم های فلج كننده و گزنده است. ایجاد تقابل میان مردم و حاكمیت در ایران، هدف اصلی از تصویب این تحریم ها در یك سال گذشته بود و اكنون آقای كری اعتراف می كند كه نه تنها آن هدف حاصل نشده بلكه نسبت به نتایج معكوس آن نگرانی وجود دارد. تحلیلگران و سیاست پردازان اروپایی و آمریكایی بارها این واقعیت را مورد تاكید قرار داده اند كه اعمال تحریم های جدید از یك سال گذشته موجب اوج گیری احساسات ضد آمریكایی در میان مردم ایران شده و همچنین به انسجام بیشتر در حاكمیت انجامیده است در حالی كه هدف از تحریم ها، ایجاد شكاف و اختلاف بیشتر در میان مردم و اجزاء حاكمیت بود. سخنان كری وجه دیگری هم دارد و آن نگرانی از تاثیر این احساسات فزاینده ضد آمریكایی در رونق بخشیدن به انتخابات و انتخاب رئیس جمهوری هرچه ضد آمریكایی تر است. در واقع وزارت خارجه آمریكا، نشانه های وقوع یك حماسه سیاسی الهام بخش در ایران را رصد كرده و اكنون از كنگره می خواهد روی آتش انزجار ملت ایران از آمریكا بنزین نریزد. نكته سومی كه از سخنان جان كری می توان استنباط كرد، نفاق مزمن در سیاست كاخ سفید است. او نمی گوید تحریم ها علیه ملت ایران را متوقف كنید بلكه دعوت می كند كه كنگره فعلا تشدید دشمنی ها را مسكوت بگذارد و پس از انتخابات به این كار مبادرت ورزد. این بدان معناست كه باطن خبیث سیاستمداران آمریكایی تغییرناپذیر است و نباید به لبخندهای دیپلماتیك آنها دل خوش داشت.
هرچند محافلی می كوشند دشمنی كوركورانه دشمن را انكار كنند یا با بزرگ نمایی آن در شیپور تسلیم طلبی بدمند، اما امروز گفتمان مقاومت و پیشرفت تبدیل به گفتمان حاكم بر كشور شده و نامزدهایی كه پا به میدان رقابت در انتخابات می گذارند، لاجرم باید در تراز همین گفتمان بدرخشند. روزنامه فرانسوی لوموند چندی پیش درباره استیلای گفتمان مقاومت و موفقیت آن نوشت «از 4 سال پیش قدرت های بزرگ تلاشی كابوس وار را آغاز كرده اند اما جمهوری اسلامی تسلیم نمی شود. گروه 1+5 نمی توانند در ارزیابی آیت الله خامنه ای تغییری ایجاد كنند...در ادامه مطلب بخوانید...
برچسب ها :
برنده انتخابات ,  تحریم ها علیه ایران ,  نامزدهای انتخاباتی , 

موضوع :
سیاسی ,