تبلیغات
حماسه 9دی
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

این وبلاگ، وبلاگی خبریست و در آن تنها واقعیات منعکس می شود. این وبلاگ در سال 89 با هدف مقابله با جنگ نرم و همچنین رسوایی بیشتر فتنه گران سال 88 و جریان انحرافی به وجود آمده کار خود را شروع کرد، که به امید خدا و یاری شما عزیزان بتوانیم این سنگر مجازی را به خوبی نگه داریم.
جستجو


مطالب پیشین
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب های مذهبی
کاربردی
ابر برچسب ها
   

                   

دانلود مستند «هدیه برگشتی»/34mb

دانلود مستند «هدیه برگشتی»/40mb

در 14دیماه 1390 یعنی حدود دو ماه (60 روز) تا برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، خبری در رسانه های مبنی بر لو رفتن پروژه ای موسوم به «هدیه60» منتشر شد. جزئیات این خبر در ادامه آمده است:

یكی از دیپلماتهای فعال كشورمان كه نمی خواست نامش فاش شود اعلام كرد: براساس اخباری كه به دست یكی از گروههای اصلی مقاومت اسلامی در لبنان رسیده است، آمریكائیها با همكاری برخی از كشورهای وابسته و تعدادی از هم پیمانان خود و نیز با جلب همكاری اطلاعاتی – عملیاتی تعدادی از گروههای ضد انقلاب و بخشی از عوامل فتنه 88 ، درصدد اجرای سناریوی عملیاتی موسوم به «هدیه 60» ( 60ُs GIFT) هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی اضافه كرد: بر مبنای این سناریو ، دولت آمریكا با همكاری دولت های فرانسه، انگلستان ،‌رژیم اشغالگر قدس و یكی از كشورهای مرتجع حاشیه جنوبی خلیج فارس و با ماموریت محوله به ائتلاف فتنه و ضدانقلاب قصد دارد به زعم خود سناریوی تحریم «انتخاباتی - اقتصادی» ایران در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را محور فعالیت های ضد ایرانی خود قرار دهد.
در این سناریو تقسیم كاری بین بیگانگان و ائتلاف فتنه و ضدانقلاب صورت گرفته تا از سویی خط تحریم اقتصادی ایران با حداكثر عملیات روانی ظرف 60 روز آینده و در قالب چند فاز طراحی شده ، دنبال گردد و از سوی دیگر ائتلاف فتنه و ضدانقلاب با هماهنگی عناصر داخل و خارج از كشور ، اجزای دیگر سناریو را دنبال نمایند.
اخبار واصله به گروه مقاومت ضد اسرائیلی مورد بحث حاكی است كه ماموریت هایی از قبیل دمیدن در شیپور «مخاطرات تحریم اقتصادی آمریكا» و ترویج ضرورت «تحریم انتخابات مجلس» و القای نارضایتی و یاس مردم و بازآفرینی شگرد سوخته تقلب ،‌از جمله مهمترین ماموریت های ائتلاف ضدانقلاب و فتنه گران می باشد

در ادامه مطلب بخوانید...
برچسب ها :
دانلود مستند هدیه برگشتی ,  دانلود مستند ,  اپوزیسیون ,  اغتشاشات در انتخابات مجلس نهم ,  سایت كلمه ,  بیروت , 

موضوع :
فیلم ,  سیاسی ,  تصویری , 


نمی دانم چه شد،اما با یک پیامک به جایی دعوت شدم که هیچوقت سعادت بودن درآنجا نداشتم. همراه یکی از دوستان رفتم به جایی که دعوت شده بودم ،نمی دانم چه کسی ،اما شاید یکی از 96 تن شهیدی من را دعوت کرده بود که بعد از سال ها آمده بودند به آغوش مردمانشان و شاید مادران سال ها منتظر،آمده بودند اما گمنام آمده بودن.                                                                                                          

در ابتدای راه هیچ احساسی نداشتم اما فقط میدانستم که باید بروم،همراه جمعیت کثیری به سمت محل استقبال رفتیم، در راه هرکس با هر وسیله ای که برایش مقدور بود ارادت خود را نسبت به شهدا نشان میداد پسری کوچک با اسپند دود کردن جوانی با پخش شربت و پیرمردی در کنار در خانه اش با کلمنی در کنارش آب به مردم تعارف میکرد وحتی خانمی بر روی ویلچر با آمدنش ارادت خود را نسبت شهدا نشان میداد.                                                                                                      

به محل استقبال رسیدیم از دور و برروی پل ماشین های حامل شهدا را دیدیم ،مردم به سمتشان می دویدن تا بتوانند دستهای خود را به تابوت مقدس شهدا متبرک کنند، چه زیبا بود مردمانی که ناخودآگاه اشک در چشمانشان جمع میشد ، چه زیبا بود چپیه ها،جانمازها و انگشترهایی که برای تبرک بر روی تابوتهای با پرچم ایران پوشده شده ی شهدا کشیده میشد و چه زیبا بود جملاتی که مردم بر روی تابوت های شهدا نوشته بودند ونوشته بودند که شهدا شرمنده ایم                                                                    

                                                و چه زیبا بود مهمانی شهدا ...

  
تصاویر را در
ادامه مطلب ببینید....
برچسب ها :
شهدای گمنام ,  96 تن از شهدا ,  شهید ,  استقبال از شهدا ,  دعوتنامه ,  قم , 

موضوع :
خودنویس ,  اخلاقی ,  تصویری , 
           

                شاهین نجفی...

شاهین در سال 1359 در بندر انزلی به دنیا آمد. او در رشته ی جامعه شناسی مشغول به تحصیل بود اما به دلیل مسائل سیاسی از دانشگاه اخراج شد. شاهین در سال 1379 موسیقی را با تشکیل گروه های زیرزمینی شروع کرد اما بعدها به دلیل اشاعه فحشا و فساد دو بار دستگیر و در نهایت به دلیل شکایت های زیادی که از سوی دو خانواده از وی شد او مجبور به فرار به آلمان شد و در آن جا با تشکیل گروهی بنام تپش۲۰۱۲ با افکار مارکسیستی موسیقی های بعضاً سیاسی ارائه کرد. در جریان فتنه ۸۸ از او چندین اثر علیه جمهوری اسلامی و در حمایت از جنبش سبز ارائه شد. “ترانه ندا” برای ندا آقا سلطان، “آلبوم توهم”، ترانه “وقتی خداخوابه” که تصویر تجاوز به ترانه موسوی!! است. در چندین ترانه او بدگویی وسخره کردن ولایت فقیه و ولی فقیه وجود دارد. سر در آوردن نامه های جمکران از جماران و… مضمون برخی ترانه های قبلی اوست در ” شر اعظم “ قیافه ای شیطان پرست از خود نشان می دهد و در ترانه “حاجی ما آخر خطیم” پدر و مادرها را سرزنش میکند که چرا فرزندانشان را به سکوت و غیر سیاسی بودن دعوت می کنند. و در آلبوم جدیدش “نقی” که اردیبهشت ۹۱ در اینترنت و… منتشر شده به ائمه علیهم السلام توهین کرده است. پوستر این آلبوم توهینهای زیادی به گنبد رضوی دارد. (آن را بشکل ... درآورده، روی آن پرچم همجنس بازان زده و بجای کبوتر، کلاغ ها در گردش و پروازند!)

             

و در متن آن با اشاره به برخی مسائل اجتماعی سیاسی ایران، با سخره گرفتن امام هادی (علیه السلام) و امام زمان (عجل الله فرجه الشریف) بشکل ترجیع بند تکرار می کند: ”حالا که مهدی خوابه ما تو رو صدا میزنیم : آی نقی!!!”


این خواننده ی ملعون به دلیل این ترانه ی سرتاپا توهین از طرف تعدادی از مراجع محکوم ومرتد اعلام شد. متن فتوای مراجع را در زیر می توانید ببینید:

آیت الله صافی گلپایگانی

آیت الله سبحانی

آیت الله مکارم شیرازی

آیت الله نوری همدانی


فیلم مصاحبه شاهین نجفی و ترسی که در صدا وچهره ی  اوست را با بی بی سی را ببینید:


[http://www.aparat.com/v/b646ea872d30da48c94cbb27be5a1852201987]


کلیپی نیز در پاسخ به شاهین نجفی با صدای مهران باقری تهیه شده است که در زیر می توانید ببینید:

[http://www.aparat.com/v/ee13ac6279039f823daba26c7b74bfe8198024]
برچسب ها :
شاهین نجفی ,  ترانه نقی ,  مهران باقری ,  زندگینامه شاهین نجفی ,  سرگذشت شاهین نجفی ,  شاهین نجفی کیست ,  حکم ارتداد شاهین نجفی ,  مرتد شدن شاهین نجفی ,  آیت الله صافی گلپایگانی ,  آیت الله نوری همدانی ,  آیت الله سبحانی ,  آیت الله مکارم شیرازی ,  توهین به امام رضا(ع) ,  توهین به ائمه ,  توهین به امام هادی(ع) , 

موضوع :
خبری ,  کلیپ ,  تصویری ,