صالح براری نویسنده وبلاگ «کهف حصین» در آخرین مطلب وبلاگ خود نوشت: فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش آمریکا :"قاسم سلیمانی" را به قتل برسانید!

جمله فوق‌‌ که بر خروجی خبرگزاری‌های کشور قرار گرفته است، خود مبین این موضوع است که سردمداران ایالات متحده آمریکا‌، خود تروریست‌اند و حامی تروریست‌ها‌، البته این موضوع‌، آنچنان موضوع درخور توجهی نیست زیرا از جماعت گاوچرانی که تشکیل شدن کشورشان با خون بیگناهان سرخپوست درآمیخته و در ادامه سیر تاریخی حکومتشان هر جا که خون بیگناهی ریخته شده است، اینان یا به طور مستقیم و یا غیر مستقیم دخالت داشته‌اند‌، انتظاری جز این نیست.

‌و اما بعد ...
جناب "جک کیانی" فرمانده سابق نیروی زمینی آمریکا‌، ای کاش قبل از اینکه بخواهند در مورد فرمانده سپاه پاسداران‌، دهان بجنبانند و حرفی بزنند، مروری بر واقعه طبس می‌نمودند تا خاطره تلخ عملیات "‌پنچه عقاب‌" کامشان را دوباره تلخ می‌کرد تا با‌ یاد‌آوری آن مصیبت بزرگ که خداوند یا به تعبیر خودشان "GOD" بر سرشان نازل کرد‌، درس عبرتی باشد برای نیروهای پوشالی ارتش آمریکا‌.

هرچند می‌دانم شما و ارتش مسخره‌تان که فقط آموخته‌اید برای کودکان و زنان کشورها قدرت‌نمایی کنید و مثلا در افغانستان خلبان‌هایتان‌، عروسی‌ها را به خاک و خون بکشند، با ایرانی‌ها و فرماندهان ارتش و سپاه پاسداران هیچ آشنایی ندارید‌.

درادامه مطلب بخوانید...


وقتی که در همه کارها با انگلیسی‌ها مشورت می‌کنید‌، خوب از آنها شلوار نظامی سربازشان را که از ترس دیدن دو پاسدار‌، (که فقط عضوی از سپاه بودند، نه فرمانده‌) خیس شده بود را طلب می‌کردید! آنها به راستی هیبت و جذبه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را درک کرده‌اند، آندم که به مرز آبی کشورمان تجاوزی چند سانتی نموده بودند.

وقتی درک و شعورتان در این حد خلاصه می‌شود که فرماندهانتان در تشخیص هواپیمای مسافربری و نظامی گیج بزنند‌، خوب این می‌شود که فاسق و جاهلی همچون تو حکم به ترور فرماندهان پاسدار انقلابمان بدهد‌.

آری تو و دیگران سردمداران آن ایالات که اینک در تب خشم جوانان بیکار و سرخورده کشورتان می‌سوزید و برای خروج از این بحران‌! از کف خیابان‌های امریکا همچون کفتارهای هار و گرسنه‌، زوزه می‌کشید و درصدد حمله به فردی‌، ملتی و کشوری هستید، هنوز در نیافته‌اید که ایران بیشه شیرهای یلی ست که جولانگاه کفتاران نیست.

اینجا سرزمینی‌ست که در آن نادر مهدوی‌، هیلیکوپتر ms6 کبری آمریکا را با چند نفر از همرزمانش سرنگون می‌کند‌. آری همان شیر یلی که بعد از دستگیر شدن در جزیره فارسی توسط نیروهای شما با شکنجه‌های فراوان و فرو کردن میله‌های آهنی در سینه‌اش در عرشه کشتی «یو. اس. اس. چندلر» به شهادت رسید و پیکر مطهرش را با همان دست‌های بسته تحویل داده بودید. یعنی از پیکر بی‌جان یک پاسدار هم می‌هراسید.

می‌دانم که نمی‌دانید‌، همه فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌، زاده شده‌اند تا به مرگ طبیعی از دنیا نروند‌! آری اینان "اوف" دارند که در بستر جان بدهند‌. زاده شده‌اند تا به شهادت برسند و برای این لحظه از همان روزی که پای در این نهاد مقدس گذاشته‌اند، لحظه شماری می‌کنند‌. ‌و تو و همه نظامیان آمریکایی چه می‌دانید شهادت یعنی چه‌؟

نمی‌دانید و هرگز هم پی‌ نخواهید برد که اینان گوش به فرمان رهبری هستند که خود نیز در بدنش‌، نشان جانبازی دارد و از مرگ در راه خدا نمی‌ترسد‌. یعنی سربازان شیری که خودشان فرمانده یلی دارند. و اینان همه زیر پرچم فردی گرد آمده‌اند که "صاحب الزمان(عج) "است. اینان همه سربازان ولیعصراند‌. اینان رهروان راه حسین‌اند.

فرماندهان سپاه کشورم‌، دیریست که در راه خدا خونشان ریخته می‌شود و این افتخاری‌ست که نصیب هر کس نمی‌شود‌. اینان وارثان باکری‌ها و همت‌ها و زین‌الدین‌ها و میرحسینی‌ها‌یند و همه این اسامی که نام بردم، فرماندهان سربازان دیروزند‌، که اینک فرماندهان فعلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌اند‌. و با عشق و جنون زیسته‌اند و در آتش و خون بزرگ شده‌اند. اینان بودند که خرمشهر را آزاد کردند.

وقتی می‌خواهم در آرامش مطلبی بنویسم و تلاش می‌کنم عنان قلم در دستان احساساتم قرار نگیرد، حرف‌ها در گلویم می‌ماند‌، وجودم سراسر خواهش و تمنا می‌شود که قلم را رها کنم تا خودش بر صفحه بلغزد و برقصد.

باشد این قلم و این صفحه.

بسم الله
اهل فسق و بندگان لذت را ببین که چگونه بر اهل زهد و بندگان خدمت در راه خدا خط و نشان می‌کشند‌؟ یک مشت درنده خوی به ظاهر انسان‌نما‌، سربازان شیطان رجیم‌، یک مشت بنده مومن به خدای صهیونیست‌ها‌! ددمنشان سر در آبشخور رژیم صهیونیستی کرده‌، که بر اریکه‌های قدرت تکیه زده‌اند‌، چگونه به خود جرات می‌دهند تا بر زاهدان شب و جهادگران روز رجز بخوانند؟

فرماندهان سپاهی که دوشادوش بسیجیان این مرزو بوم در بیابان‌های طف دیده جنوب غربی کشور‌، در کشاکش ابتلائات مرد شده‌اند‌. نه همانند فرماندهان غربی و بالخصوص امریکایی که خونشان با شرا‌ب‌های نجس درآمیخته و گوشت تنشان با خوردن ثروت‌های کشورها دیگر روئیده و مرد شدنشان نیز در لاس وگاس آن بهشت شداد صورت پذیرفته است.

فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ما‌، با بوی خون و خاک و آتش فرمانده شده‌اند و اینان با بوی ادکلن‌های فرانسوی و شرکت در جشن‌های فراماسونری و مجیزه‌گویی از رژیم غاصب صهیونیستی.

فرماندهان سپاه انقلاب ما‌، آنگاه که حقی در زمین مغفول مانده باشد، بی‌تاب می‌شوند و درصدد یاری رساندن به مظلومان عالمند و فرماندهان امریکایی وقتی که خزانه کشورشان خالی می‌شود، تنشان می‌لرزد و درصدد یورش و غصب و آدمکشی‌.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دریای خروشانی‌ست که با چشمه‌ها و رودخانه‌های معرفت‌، عشق و اخلاص پر می‌شود‌، و چه مضحک و خنده‌آور است که حباب بر اقیانوس فخر بفروشد‌!

و ...

هرچند که می‌دانم دریا با دهان سگ نجس نمی‌شود‌.

و در آخر سخنی با فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

می‌دانم که در عزم راسخ‌تان یعنی رسانیدن پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی‌اش خللی وارد نخواهد شد‌، و می‌دانم که چقدر بی‌صبرانه منتظر رسیدن پیک شهادت هستید تا به کاروان شهدای کربلا خویش را برسانید و هم می‌دانم که چقدر خالصانه و در اوج غریبی‌، برای من و مردم کشورتان دل می‌سوزانید و خدمت می‌کنید و ما شاهد همه این تلاش‌ها هستیم و برای شهادت مانند شما آماده‌‌ایم‌.

ان‌شاءالله.

سنگر حق هیچگاه بدون سرباز نخواهند ماند و به راستی که آمریکا از دست ما عصبانی‌ست و دارد از این عصبانیت می‌میرد.

السلام علی الحسین ...
انتهای پیام/برچسب ها :
قاسم سلیمانی ,  ترس آمریكا از ایران ,  هیلاری كلینتون ,  تروریست ,  جك كیانی ,  یك پیام , 

موضوع :
سیاسی ,