مهدی كروبی سه شنبه گذشته به كاشان سفر كرده بود.
به گزارش پایگاه اینترنتی گروهك ملی- مذهبی، ظاهراً یكی از فرزندان كروبی وی را در این سفر همراهی كرده است.
انتشار خبر این سفر تفریحی در حالی است كه پیش از این رسانه های ضدانقلاب از حضور میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در یكی از مناطق ویلایی شمال كشور در ایام نوروز و ملاقات با فرزندان خود در شمال خبر داده اند. تصویر این سفر هم اكنون در عرصه اینترنت منتشر شده اما مورد سانسور رسانه های مدعی حمایت از فتنه سبز قرار گرفته است.
به گزارش جام نیوز یكی از كاربران بالاترین ضمن انتشار تصویر فوق در پست خود نوشت: «چندی است عكسی از میرحسین موسوی منتشر شده است كه وی را در ویلایی در شمال كشور نشان می دهد. گفته می شود وی در جریان دیدار نوروزی با فرزندانش به روستایی در شمال كشور رفته است. این اصلاً چیز بدی نیست ولی نكته عجیب این است كه طرفداران آقای موسوی اصرار دارند كه وی همچنان در حبس خانگی بوده است و حتی لینك هایی كه تحت این عنوان به بالاترین فرستاده شده، تحت عنوان «خبر غیرواقعی»[!] حذف گردیده اند. به راستی چرا مدعیان طرفداری موسوی از انتشار عكس وی در ویلای شمال هراس دارند؟ آیا فكر می كنند اگر موسوی به شمال كشور رفته، مرتكب گناهی شده است یا خدای ناكرده تقدسش مخدوش گشته است؟»
این خبرها در حالی منتشر می شود كه سیدمحمد خاتمی نیز روز جمعه 12 اسفند 90، محافل تحریم كننده انتخابات مجلس را قال گذاشت و ضمن حضور در ویلای شخصی برادر خود در یكی از روستاهای اطراف دماوند(روستای وادان) رای خود را در صندوق انداخت. شبكه بالاترین كه همچنان با وجود سپری شدن 50 روز از انتخابات مجلس، از خاتمی عصبانی است، خطاب به وی نوشت: ما را به خیر تو امید نیست، شر نرسان. آقای خاتمی سیاست را ببوس و بگذار كنار، تو مرد مبارزه نیستی و بهتر است به همان كارهای فرهنگی و استراحت در باغچه دماوند بپردازی.

منبع: كیهان
برچسب ها :
میر حسین موسوی در ویلای شمال ,  زهرا رهنورد در شمال ,  سفر كروبی به كاشان ,  حصرخانگی میر حسین موسوی ,  زندانی كردن كروبی در خانه ی خود ,  سفر خاتمی به دماوند ,  حبس خانگی میرحسین موسوی , 

موضوع :
سیاسی ,