ماجرای اشغال فلسطین و درگیری‌های رژیم صهیونیستی با مردم این کشور، یکی از جدی‌ترین مسائل انسانی حال حاضر جهان است که تاکنون نیز تلاش‌ها برای جلوگیری از ادامه جنایات اسرائیل علیه مردم فلسطین ناکام بوده است؛ موضوعی که در حمایت تام و تمام ایالات متحده آمریکا از این رژیم نیز ریشه دارد.

به گزارش رجانیوز، با این حال اگر آمریکایی‌ها - یعنی مردم این کشور - می‌دانستند که واقعا چه اتفاقی در حال وقع در سرزمین‌های اشغالی است، شاید به‌گونه‌ای دیگر با سران کاخ سفید برخورد می‌کردند. همین مساله موجب شده تا جمعی از جوانان آمریکایی دست به تاسیس و راه‌اندازی سایتی با نام "اگر آمریکایی‌ها می‌دانستند..." بزنند و در آن ضمن ارائه آمار دقیق از جزئیات درگیری‌ها در فلسطین، مردم این کشور را به عواقب حمایت دولت امریکا از جنایات صهیونیست‌ها در جهان آگاه کنند.

بعضی از آمارهایی که در این سایت منتشر شده، بسیار جالب و در عین حال تکان‌دهنده است که حتی برای مخاطبان ایرانی که با اوضاع فلسطین آشنایی بیشتری دارند و آگاهی بسیار بالاتری نسبت به مخاطب آمریکایی دارند، هم جدید و تازه است:


درادامه مطلب بخوانید...

نمودار شماره 1 - تعداد کودکان کشته شده

نمودار شماره 2 - تعداد کشته شدگان

نمودار شماره 3 - تعداد مجروحین

 

 

نمودار شماره 4 - کمک‌های تسلیحاتی آمریکا

نمودار شماره 5 - تعداد زندانیان اسیر

نمودار شماره 6 - تخریب منازل مسکونی

 

 

نمودار شماره 7 - درصد بیکاری

نمودار شماره 8 - ساخت و ساز غیرقانونی

 


منبع: رجانیوز
برچسب ها :
فلسطین ,  اسرائیل ,  ابتکار جوانان آمریکایی ,  نمودار جنایات صهیونیست ها ,  افشاگری آمریکایی ها ,  اگر آمریکایی ها می دانستند , 

موضوع :
سیاسی ,  تصویری ,