اگر اعتقاد به پیامبر (ص) داری، فرمودند: از محل بوسه ی زن و مرد نامحرم در جهنم خون و چرک متعفّنی بیرون خواهد آمد که جهنّمیان هم از بوی تعفّنش از آن شخص فرار خواهند کرد

هنرمند واقعی یعنی شهید آوینی، او را می ستایم بخاطر اعتقادش، بخاطر شرفش، بخاطر فدایی بودن برای میهنش

اسکار گرفتن یعنی بها دادن یعنی خود را به اسارت اجانب و بیگانگانی که به خون ناموست و وطنت تشنه‌اند در آوردن.
شنیده ام اسرائیل را شادکرده ای و اسرائیلی ها را به دیدن فیلمت دعوت کردی. پشت در سالن های اکران فیلمی که تو آنرا ساخته مملو است از شهروندان اسرائیلیست.

هیچگاه فکر نکردی که چرا سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا به شما تبریک گفته است؟
هیچگاه از خود نپرسیدی که چرا اسکار متعلق به جدایی نادر از سیمین شد؟
نه فکر نمی کنم همچین تفکری بر تو غالب باشد چون همه چیز را در تأملات واهی خود می بینی. تو میگویی آزادی را برای مردم ایران می خواهی، هیچ آزادی را برای خود حلاجی کرده ای!؟
آیا آزادی برای تو یعنی برهنگی؟
آیا آزادی برای تو یعنی بوسیدن و مصافحه کردن با زنان اجنبی؟
آیا آزادی برای تو یعنی نمک خوردن و نمک دان  شکستن؟
آیا آزادی یعنی خورد کردن مملکت خود در برابر گرفتن اسکار بی ارزش اسرائیلی؟

علی استون از دنیای خودش گذشت ولی، ولی بعضی از ما هایی که بزرگ شده ی کشوری هستیم که دین و شیعه در آن صاحب نام هست و همیشه سنگ جایزه ها و کارهایی که آن روشن فکران کلاس بالا نماهای غربی برایمان سمبل کرده اند، را بر سینه ی مان میزنیم و بی تفاوت به آرمان های شهدای این مملکت ایران عزیز اسلامی و پشت کرده به آنها، دم از علاقه به ایران و ایرانی میزنیم.


        

(برای
دریافت فیلم های مرتبط با این موضوع به ادامه مطلب بروید)

درادامه مطلب بخوانید...


آقای اصغر فرهادی با تو نیستم عمو روی سخنم با آهانایی هست که کور کورانه از تو دفاع میکنن و تو را نماد ایرانی میدانند. آنهایی که از تو بت ساختند به نام ایرانی نمی دانند این ایران حتی جدای از اسلام از قدیم، از همان زمان کورش، از همان زمان سلطه ی خود بر عالم زنانش به عفت و حیای خود می نازیدند مردانش به غیرت و مردانگی خود می نازیدند ولی تو ولی تو همه ی آنان را زیر سوال بردی و دیگر ارزشی نداری که سخن برایت بگویند.
از آدم هایی که دست چپ و راستشان را هم نمیشناسند و تا جایی نمادی از غرب میبینند ناخودآگاه هاج و واج میمانند با اراده یا بی اراده دم از تمجید آنها میزنند و سنگ آنان را بر سینه زدن نشانه ی بزرگی میدانند آنهایی که جایزه ای را که دست پرورده ی بشیرتی است که آبروی بشریت را برده، باعث افتخار خود میدانند.
کجای تاریخ ایران ما بی حیایی و بی عفتی و اینطور خودمانی شدن با زنان باعث افتخاربوده؟؟؟ اصلاَ غیرتمان به ما اجازه این کارها را نمیدهد.
حالم بهم میخورد حالم بهم میخورد از شما هایی که مدل غربی فکر کردن و پوشیدن را از آداب و رسوم ایران باستان عزیزتر و فرخنده تر میدانید و ادعای ایرانی بودنتان گوش فلک را کر کرده است.
آقای اصغر فرهادی تو مثلا یک ایرانی بودی یک مسلمان.
                                    (به راستی به چه بهایی ارزش ها را فروختی)
یک کلام ختم کلام عمو: فیلمت کرده اند فیلم ساز!

لنک های فیلم های مرتبط:
گرفتن جایزه خرس طلایی برای فیلم جدایی نادر از سیمین
گرفتن جایزه ی گلدن کلوپ توسط اصغر فرهادی
گرفتن جایزه اسکار توسط اصغر فرهادی
تبریک سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا به اصغر فرهادی
حضور لیلا حاتمی در +canale به بهانه ی اکران فیلم جدایی نادر از سیمین در
فرانسه

منبع:وبلاگ بچه های آسمانیبرچسب ها :
اصغر فرهادی ,  فیلم جدایی نادر از سیمین ,  جایزه گلدن کلوپ ,  جایزه اسکار برای اصغر فرهادی+فیلم ,  جایزه خرس طلایی+فیلم ,  جدایی نادر از سیمین+فیلم ,  تبریک وزیر امور خارجه آمریکا به اصغر فرهادی ,  اکران فیلم جدایی نادر از سیمین در اسرائیل ,  فیلم حایزه گرفتن اسکار اصغر فرهادی+دانلود ,  عکس از روبوسی کردن اصغر فرهادی ,  film a separation ,  oscar 2011 ,  فیلم دست دادن لیلا حاتمی با مرد نامحرم ,  اکران فیلم جدایی نادر از سیمین در فرانسه ,  فیلم حضور لیلا حاتمی در canale+ فرانسه ,  عکس , 

موضوع :
کلیپ ,  سیاسی ,  تصویری ,